У дворику Ратуші триває XVII Міжнародний фестиваль "Флюгери Львова"


Фестиваль "Флюгери Львова", який уже сімнадцять років поспіль розпочинає сезон фестивалів у Львові, цими вихідними проходить у дворику Ратуші у новому форматі.

2019-й для культового фестивалю — особливий рік, адже відбудеться перезапуск Флюгерів. Джаз, електронна музика, хіп-хоп, інді, драм’н’бейс, фольк, неокласика, пост-панк — лунають цьогоріч у програмі фестивалю. Об этом сообщает newsukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺІсторія Флюгерів Львова почалася майже двадцять років тому, як проект, який демонструє мультикультуральність Львова, що була мало помітна у культурі в 2000-х. У певний момент почало здаватися, що ми втрачаємо місто. Тоді ми придумали Прокидання, „поки туристи ще сплять, ми вже бавимся“. Час стрімко змінився, та не зміниться у цьому фестивалі те, що це для львів’ян, як для основних гравців на сцені та біля неї. Наче Свята вечеря — є в першу чергу родина, хоча гості теж приходять, але не впливають на страви, та те, що на столі. Цього року вперше за все, що буде на сцені, несе відповідальність молодше покоління — культурна агенція Лінія втечіʺ, — розповідає Маркіян Іващишин, засновник події.

ʺЦього року Флюгери Львова отримали нові напрямки. Організатори спробували зібрати на території дворику Ратуші різні культуроформуючі середовища міста. У програму додали презентацію електронних артистів міста, які займаються нічною музичною культурою, знаною далеко за межами Львоваʺ, — додає Ляна Мицько, організаторка події.

До речі, сцена та формат фестивалю мають цілком оновлений вигляд.

Організатори: Культурна агенція ʺЛінія Втечіʺ, Мистецьке об’єднання ʺДзиґaʺ, ГО ʺВірменська 35ʺ.

Контакти для преси: 067 798 798 4 — Анастасія Чупринська.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_dvoryku_ratushi_tryvaie_xvii_mizhnarodnyy_festyval_flyugery_lvova_315695.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя