У двох селах на Волині встановили камери (ФОТО, ВІДЕО)


У селах Сомин і Відути Турійського району встановили 14 камер відеоспостереження. Про це пише ВолиньUA. Об этом сообщает licensee.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це вартувало 260 тисяч гривень. Про це кореспондентам Суспільного розповів керівник проекту “Око сокола” Іван Сусь. Каже: це — єдиний проект в області, який вдалося реалізувати громаді спільно із поліцією.

Це — село Сомин. Дільничний офіцер поліції Борис Авраменко розповів: недавно тут трапилася аварія, водій із місця події втік. Завдяки камерам відеонагляду особу правопорушника встановили.

“Виходить так, що він зламав забор людині, а потім втікав. Потім ми завдяки цим камерам відстежили повністю маршрут, що і де було. Видно, що вони цілий день катаються, їздять, перевищували швидкість. Завдяки цим камерам встановили номер автомобіля і встановили його власника. Зараз розглядається питання про притягнення його до адміністративної відповідальності”, – розповів дільничний офіцер поліції Турійського відділення Борис Авраменко.

Встановлені камери відеоспостереження на перехресті дороги Київ-Ковель-Ягодин, поруч із поворотом на селище Луків Турійського району. Згідно із проектом, тут розташовані три камери, — каже керівник Турійського відділення поліції Анатолій Дружук.

“На цьому перехресті часто трапляються ДТП і це дає можливість, окрім цього, задокументувати як воно було насправді тієї чи іншої дорожньо-транспортної пригоди”, – повідомив Анатолій Дружук.

“В селі Сомин було поставлено дві камери, оскільки Сомин в літнію пору є насичене. Тобто сезон масового відпочинку людей завдяки озеру і бувають інциденти, які потрібно фото-відеофіксувати. Також одна камера була встановлена на березі озера Сомин. Три камери на дорозі державного значення Київ-Варшава. Три камери на перехресті смт. Луків. Це біля школи, захоплює кафе, супермаркет. Також одна камера встановлена на залізнодорожньому вокзалі. І по периметру селища були встановлені всі інші камери”, – зазначив в.о. старости сіл Сомин та Відути Луківської ОТГ Іван Сусь.

Керівник проекту “Око сокола” Іван Сусь розповів: це — єдиний проект в області, який реалізовують громада спільно із поліцією. З його слів, Міжнародна організація з міграції виділила 160 тисяч гривень на закупівлю обладнання, 100 тисяч виділено з бюджету Луківської об’єднаної територіальної громади. Відеонагляд допомагає правоохоронцям забезпечувати громадський порядок у місцях відпочинку людей влітку — каже керівник Турійського відділення поліції Анатолій Дружук.

Також він додав: “По проекту в нас тут встановлена камера відеоспостереження, яка має оглядову функцію на 360 градусів поворот і зближення до 500 метрів розпізнає обличчя”.

Із встановленням відеонагляду порушників громадського порядку стало менше — розповідає місцевий житель Степан Голко.

“Бракон’єрів тут менше стало. У нас боротьба з бракон’єрством — це відеокамера. Тому запустили слушок, що і там є, і там є, і тому народ боїться”, – поділився місцевий житель Степан Голко.

“Бувають такі відпочивальники, які приїздять на автомобілях, намагаються заїхати на пляж, вчиняють там різного роду правопорушення. Їздять на автомобілях. А завдяки цим камерам ми їх встановлюємо і притягуємо до адміністративної відповідальності”, – розповів дільничний офіцер поліції Турійського відділення Борис Авраменко.

Детальніше проаналізують ефективність роботи проекту зі встановлення камер спостереження у селах Сомин і Відути через півроку, розповів поліцейський Анатолій Дружук.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-dvokh-selakh-na-volyni-vstanovyly-kamery/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя