Бізнес стурбований подіями навколо екс-заступника голови НБУ Писарука


Бізнес-спільнота, об’єднана Європейською Бізнес Асоціацією, Спілкою Українських Підприємців та низкою інших організацій, глибоко стурбована подіями навколо екс-першого заступника голови Національного банку України Олександра Писарука

Про це йде мова у спільній заяві бізнес-асоціацій. Об этом сообщает naspravdi.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Бізнес уважно відстежує такі ситуації, особливо при прийнятті рішень щодо здійснення інвестицій. Бізнес-спільнота закликає відповідальні органи державної влади належним чином реагувати на такі випадки, керуючись принципами справедливості, рівності та захищеності всіх громадян, незалежно від їх посад та політичних поглядів”, — сказано у заяві.

Представники бізнес-спільноти зазначають, що дотримання вищевказаних принципів має важливе значення для залучення додаткових інвестиційних та кредитних ресурсів в Україну, згідно з амбітними економічними цілями Уряду та взятими на себе зобов’язаннями президента захищати кожного інвестора в Україні.

  • Нагадаємо, голову правління Райффайзен Банку Аваль, ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука затримали працівники НАБУ.
  • За словами екснардепа Сергія Лещенка, Писарука затримали за підозрою в розтраті в особливо великих розмірах у справі рефінансування банку VAB Bank на 1,2 млрд грн в 2014 році.
  • Ексголова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що затримання голови Райффайзен Банку Аваль, ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука пов’язане з його роботою в НБУ
  • У Нацбанку заперечили обшуки НАБУ серед працівників НБУ.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/13/biznes_sturbovanyy_podiyamy_navkolo_eks_zastupnyka_golovy_nbu_pysaruka”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя